štvrtok 22. mája 2014

Konferencia #WineCamp 2014

Je tomu už takmer dva roky, čo sme v Akadémii vína Vinoforum stáli na križovatke a premýšlali ako ďalej. Vymýšlali sme čím ešte by sme zaujali #vinomilcov a dávali do kopy program na ďaľšie obdobie. Pred rokom sme vyšli von s netradičným formátom konferencie o víne, marketingu a socialnych médiach. Event sme nakoniec zrušili, kvôli mnohým dôvodom. Rozhodujúcim bolo moje náhle zhoršenie zdravotného stavu. Pretože tejto myšlienke v Akadémii veríme, ponuku konferencie opakujeme aj tento rok. 
Wine Camp sa zameriava na podporu nových a inovačných prístupov a k rastu komunikácie v sektore vína. Prvé vydanie Wine Campu sa bude konať v piatok 30. mája 2014 v Bratislave (Sheraton Hotel, Pribinova 12, Bratislava) od 9:00 hod. do 15:00 hod.  a je rozdelené do dvoch častí:
  • od 09:00 hod – 13:00 hod tvoria prednášky s priestorom na diskusiu
  • od 13:00 hod – 15:00 hod venovaná debatám, obedu a neformálnej degustácii vín účastníkov konferencie
Vytvorili sme fórum pre profesionálov, ktorí pracujú s vínom, pre blogerov, pre kúzelníkov zo sveta sociálnych médii a obchodníkov, ktoré bude podporovať inovácie v komunikácii, netradičné myslenie a využívanie nových technológii vo svete vína. Osobitnú pozornosť chceme venovať štúdiu správania sa spotrebiteľa a hľadať riešenia aby sme vyhoveli jeho potrebám a túžbam. 

Toto neformálne fórum, na ktorom sa odborníci vo svojom odbore delia o svoje skúsenosti má vyvolať produktívne diskusie ako urobiť svet vína krajší, zábavnejší a zaujímavejší.  Zakladatelia tohto formátu sa inšpirovali existujúcimi udalosťami vo svete vína, akými sú Európska konferencia blogerov o víne a Wine Business Innovation Summit. 

Fórum je otvorené pre všetkých účastníkov na diskusiu, ktorá bude nasledovať po každej z štyroch prednášok, ktoré tvoria hlavný program tohto formátu. Každý, kto bude chcieť prispieť, dostane šancu podeliť sa o svoje myšlienky a skúsenosti. 

Okrem hlavných tém v dopoludňajších hodinách, program pre účastníkov zahŕňa rozhovory pri káve a víne. Takže Wine Camp vytvára kreatívne prostredie, podporuje výmenu poznatkov, budovanie vzťahov a vytvára vhodné podmienky na začatie nových projektov.

Kto by sa mal zúčastniť?

Predsa každý, kto má profesionálny záujem - alebo len úprimný záujem a samozrejme vášeň pre víno. Chceme hovoriť o podnikaní s vínom a naozaj chceme ukázať, že existujú spôsoby ako môže  vinársky podnik rásť. Riešenie je jednoduché, potrebujeme viac ľudí, ktorí budú piť viac vína a my chceme nájsť odpoveď na otázku ako tomu môžeme pomôcť. Ako môžeme viesť spotrebiteľa k dobrému vínu a čo robiť aby sa s vínom cítil dobre? Dávame mu tie správne informácie? Chápeme ich potreby? To sú len niektoré z tém, ktoré nás mnohých trápia ale aj všetkých zaujímajú.

Takže ak ste výrobca vína, obchodník, sommelier, novinár, blogger, podnikateľ, web developer, špecialista na komunikáciu, zástupca vinárskej oblasti alebo čohokoľvek iného čo súvisí s vínom, Wine Camp je miesto kde musíte byť.

Čo budeme diskutovať?

Na naše prvé fórum sme pripravili nasledujúce témy:

1/ Je marketing nielen pre vinárov strašiakom?
2/ Sú sociálne médiá krátkodobým výstrelkom alebo nevyhnutnosťou?
3/ Web ako nástroj prezentácie i predaja
4/ Case study „Coffee Fest“ alebo ako pracovať s komunitou

Cena: 39 € (zahŕňa vstup na prednášky, drobné občerstvenie – káva, čaj, minerálna voda, sendvič a voľnú degustáciu po konferenci) 

Prosím o R.S.V.P. do 27. mája 2014 emailom na adresu peter@handzus.com, alebo telefonicky na číslo 0905 112 952 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára